top of page

תכנית לימודים

StartUpRoots מאמינה בהוראת הילד כמו גם את הנושא.  לכל אחד יש את הכישרונות המולדים שלו והתפקיד שלנו הוא המורים לעזור לתלמידים לגלות ולפתח את הכישרונות הללו.  בנוסף, ישנן יכולות מסוימות שכל אחד חייב לפתח כדי להפוך למבוגר אחראי.  במיוחד בעידן המידע והטכנולוגיה הזה, על התלמידים ללמוד לחשוב בצורה ביקורתית ויצירתית, לעבוד בשיתוף פעולה, לפתח מיומנויות תקשורת טובות ולגשת לאתגרים עם מחשבה מדעית גם עם הבנה של החוכמה הגדולה שיש המסורת שלנו.  כדי להכין את התלמידים לעתיד בריא ובר קיימא, אנו משתמשים בלמידה אותנטית, רב תחומית, הוליסטית, ממוקדת סטודנטים, חווייתית. גישה זו היא לא רק יעילה, אלא מהנה. חינוך לעתיד פירושו לפתח תלמידים שאוהבים ללמוד ובעלי הכישורים הדרושים כדי להפוך ללומדים פרודוקטיביים לכל החיים.

לחץ על אזורי התוכן למטה לתיאור כללי של מה שאנו מספקים. עבודה עם StartUpRoots פירושה שאתה יכול להתאים אישית את תוכניות הלימודים שלנו כדי לתמוך במורים ובתלמידים שלך ולמטב את הלמידה שלהם.

מדע

science_edited.jpg

טיפוח מזון הידרופוני מציע הזדמנות חשובה ללמד ביולוגיה, בוטניקה, כימיה ומדעי הסביבה. אנו מבטיחים שתכנית הלימודים שלנו תואמת את יעדי משרד החינוך, ואנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם המורים שלך כדי להתאים את השיעורים בהתאם לדרישות התלמידים שלך.

יזמות ברת קיימא

WhatsApp Image 2023-02-12 at 22.07.50.jpeg

יזמות בת קיימא המושרשת במסורת היהודית מציעה חווית למידה ייחודית לסטודנטים לפיתוח חשיבה יזמית והבנה של פעולות ושיטות עסקיות בסיסיות. באמצעות ניהול עסק לתוצרת הידרופונית המתמקדת בגידול עלים, עשבי תיבול ומיקרו-ירקות, התלמידים יכולים לקבל ידע מעשי בתמחור, חקר שוק ותקצוב, תוך כדי למידה על שיטות עסקיות אתיות וחוקים יהודיים הקשורים לייצור מזון, הפצה והפצה. צריכה. גישה זו לא רק מכשירה את התלמידים במיומנויות עסקיות חיוניות, אלא גם מטפחת הבנה עמוקה יותר של החשיבות של קיימות ואחריות חברתית. על ידי עיסוק במסורות יהודיות, התלמידים יכולים לחקור את ערכי תיקון עולם ובעל תשחית, המדגישים תיקון העולם ומזעור הפסולת, בהתאמה. באמצעות גישה רב-תחומית זו, התלמידים יכולים לפתח חשיבה יזמית ובמקביל ללמוד להפעיל עסק בצורה אחראית חברתית וסביבתית, ולהכין אותם להפוך למנהיגים במאה ה-21.

תכנית הלימודים

אומנויות קולינריות ותזונה

צילום מסך 2023-02-12 ב-12.43.04.png

המטרה שלנו היא להקל על התלמידים להבין, לאמץ ולאמץ גישה בריאה להרגלי מזון ותזונתיים. תכנית הלימודים המעשית שלנו מאפשרת לתלמידים ליישם מיומנויות מתמטיקה, מדעים, מדעי החברה ואוריינות במטבח, לצייד אותם בידע וביכולת להתענג על מזון בריא בכל יום, כולל שבתות וחגים.

מסורת יהודית

WhatsApp Image 2023-02-12 at 15.48.37.jpeg

StartUpRoots שואפת לחנך ולעורר השראה בסטודנטים על ידי מתן אתגרי חשיבה מעשיים המציגים אותם להיבטים שונים של המסורת היהודית. אתגרים אלו כוללים בחינת נושאים כמו הרלוונטיות של טרומות ומאזרות לצדק באוכל, הסיבה לתת לאדמה לנוח כל שבע שנים על רקע מחסור הולך וגובר במזון, וחוקים הרלוונטיים לסטודנטים בעסקים. כדי ליישם את הלמידה שלהם בהקשר, התלמידים מאותגרים לנהל עסק משלהם בתחום המיקרו-ירוק או עשבי תיבול.

מדעי רוח

Language Arts cover.heic

תוכנית הלימודים בצילום עיתונות של StartUpRoots היא דרך ייחודית ומרתקת לקדם מיומנויות חשיבה וכתיבה אצל תלמידים על ידי חקר הצמיחה של צמחים מזרעים לקומפוסט. על ידי בחינה ותיעוד של חוויות הצמח, התלמידים מקבלים תובנות על עולם הטבע תוך הרהור על הצמיחה האישית שלהם. מכיוון שמחקרים עדכניים מצביעים על כך שלצמחים עשויים להיות רגשות, התלמידים יכולים ללמוד להעריך ולהבין את הקשר בין כל היצורים החיים.

יתרה מכך, מכיוון שלא כולם ימשיכו קריירה במדעים או בחקלאות הידרופונית, תוכנית הלימודים שלנו לצילום עיתונות מספקת לתלמידים הזדמנות לפתח ולבטא את האני היצירתי שלהם באמצעות אמנויות השפה. הנחיות יומיות מעודדות את התלמידים לחשוב בביקורתיות, להרהר בחוויותיהם ולהביע את רעיונותיהם באמצעות צילום וכתיבה. גישה זו עוזרת לפתח את האוריינות החזותית והיצירתיות של התלמידים, כמו גם את יכולתם לתקשר ביעילות באמצעות מדיומים שונים. על ידי שילוב צילום עיתונות בתוכנית הלימודים שלנו, התלמידים מוסמכים להביע את עצמם ולעסוק בעולם הסובב אותם בצורה משמעותית.

תכנית הלימודים בבית הספר הירוק

WhatsApp Image 2023-02-12 at 17.01.47.jpeg

StartUpRoots, RA ("SUR") מחויב לטפל בנושאים חברתיים, כלכליים וסביבתיים באמצעות תוכנית הלימודים שלה. בשיתוף פעולה הדוק עם בתי ספר, SUR שואפת לעמוד בקריטריונים שנקבעו על ידי המשרדים להגנת הסביבה והחינוך להסמכה לבתי ספר ירוקים. פרויקט SUR מערב לפחות קהילה אחת מלבד תלמידי בית הספר ואנשי הצוות, וכולל תכנון כלכלי להמשך פעילות למשך שנה אחת לפחות. הפרויקט מייצר הכנסות או חיסכון כלכלי לבית הספר או לקהל היעד, ובמקביל מסייע בהפחתת השימוש במשאבים והנזק הסביבתי. כמו כן, יש לה השפעה מתמשכת על קידום ערכים סביבתיים-פדגוגיים בתכנית בית הספר. תכנית הלימודים הבינתחומית, החווייתית והאותנטית של SUR שואפת לעסוק בסטודנטים במדע וטכנולוגיה, לפתח מיומנויות של המאה ה-21 ולעורר למידה לאורך החיים ותחושת אחריות. החווה ההידרופונית והכשרת המורים מאפשרים למורים להשתמש בחווה כפלטפורמה לשיעורים נוספים, מה שהופך את תכנית הלימודים לניתנת להתאמה מלאה, להרחבה ולהתאמה לחטיבת הביניים עד לכיתות התיכון.

כושר בתקציב נמוך

WhatsApp Image 2023-02-13 at 09.20.51.jpeg

האם לבית הספר שלך יש מקום ותקציב מוגבלים לחינוך גופני. פעילות אירובית קבועה ואימוני משקולות הוכחו כמשפרות את הרווחה הגופנית והנפשית, ומשלימות שיטות תזונה בריאות. גם אם לבית ספר יש מקום מוגבל ותקציב לחינוך גופני, StartUpRoots יכול לעזור לעצב פעילויות ספורטיביות כגון זומבה, יוגה, ריקוד שמחה וספורט שיכולות לבנות בריאות לב וכלי דם, סיבולת, כוח וכושר כללי בתקציב קטן.

bottom of page